Hoşgeldiniz, Konuk! [ Kayıt ol | Giriş yaprss  |  tw

Kullanım Sözleşmesi

 

www.brotherjuki.com INTERNET SITESI UYELIK VE KULLANICI SOZLESMESIDIR
1. Bu sözleşme www.brotherjuki.com  internet sitesinin kullanımına ilişkin hükümleri içermektedir. Burada yazılı koşulları kabul etmediğiniz takdirde lütfen siteyi kullanmayınız. www.brotherjuki.com , sitede yer alan her türlü bilgileri, işlemleri ve içeriği değiştirme hakkını saklı tutar.

2. Sitenin sahibi www.brotherjuki.com yönetimi adına Eren Medya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi’dir

3. Sitede sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da ücretsiz olarak yararlananlar, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşmede yazılı bulunan koşulları www.brotherjuki.com yönetimi, üyelere ve kullanıcılara herhangi bir ihbar ve bildirimde bulunmadan dilediği zaman değiştirebilir. Bu değişiklikleri siteyi kullanan ve hizmetlerinden yararlanan herkes önceden kabul etmiş sayılacaktır.

4. Sitemiz, www.brotherjuki.com  yönetimi ve sitemize üye olanlar tarafından girişi yapılan İkinci el (kullanılmış)  konfeksiyon dikiş makinelerinin alıcı ve satıcılarını bir araya getiren bir sitedir. Sitemizde prensip olarak yeni makine ilanları yayımlanmayacaktır. Üyeler kendilerine ait olan ya da bir başkası adına satışını yapacağı ya da bilgilerini paylaşacağı bir kullanılmış makineyi sitemizde site kullanıcılarına duyurabilir.

5. Mülkiyeti kendisine ait olmayan, fakat sahibi tarafından satıldığını bildiği bir makineyi, www.brotherjuki.com yönetimi ya da üye, kaynak göstererek yayınlayabilir. Kaynak gösterme, sitemizin ahlaki sorumluluğunun gereği olarak, bir zorunluluk  kabul edilmiştir. Bir başkasına ait makineye ilişkin bir ilanı, sahibinin bilgisi dışında ve kaynak göstermeksizin yayınlayan üyenin ilanı yayından kaldırılabilir veya ilanın kaynağı sitede gösterilebilir. Kaynak gösterilmesine karşın, makine veya ilan sahibi ya da ilanı daha önceden yayımlamış bulunan kuruluş, ilanın siteden kaldırılmasını talep ederse, ilanın yayından kaldırılması konusu www.brotherjuki.com yönetimince değerlendirmeye alınır. Bu yönde herhangi bir başvuru gelmemesi, ilgililerin zımni müsaadesi olarak yorumlanır.

6. İlanlardaki içeriklerin doğruluğu ve hukuka uygunluğu konusunda www.brotherjuki.com yükümlülük ve sorumluluk kabul etmez. Sitemiz sadece ilanları yayınlayan bir aracı kuruluştur. Üyenin vermiş olduğu ilan, hukuki ve cezai olarak sadece ilan sahibini bağlar. Site kullanıcısı, sitedeki ilanın doğruluğunu kendisi araştırmak zorundadır. Hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.  Herhangi bir şekilde kandırılmış veya zarara uğramış bulunan kullanıcı, bu durumundan ötürü www.brotherjuki.com  ’u sorumlu tutamaz.

7. www.brotherjuki.com üyeler tarafından yüklenen içerikleri, site formatına uydurma veya bir başka gerekçe ile değiştirebilir. Bununla ilgili herhangi bir bildirimde bulunma gereği duymaz.

8. Üyeler tarafından yüklenen içeriğin hukuka, ahlaka veya gerçeğe aykırı hususlar içermesi, verilen fiyatın ya da bilgilerin abartılı olması ya da www.brotherjuki.com yönetiminin ilanın yayımlamama  yönündeki kararı ile, ilanın yayımlanması engellenebilir. Bu konuda www.brotherjuki.com yönetimi herhangi bir gerekçe de bildirmek zorunda değildir.

9. Sitede yayınlanan ilanlarda yer alan üye bilgileri veya diğer kişisel verileri, üyelerin veya www.brotherjuki.com yönetiminin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.

10. www.brotherjuki.com yönetimi kendisince uygun gördüğü bir zamanda veya bir başka zorunluluktan ötürü site yayınını durdurabilir. Üyeler veya kullanıcılar bu durumdan ötürü www.brotherjuki.com yönetiminden herhangi bir hak talep edemezler. www.brotherjuki.com yönetimi siteyi herhangi bir bedel mukabili veya bedelsiz bir başka özel veya tüzel kişiye devredebilir. Üyeler veya kullanıcılar bu tür bir durumda da herhangi bir hak talep edemezler.

11. Siteye ulaşan ilanlar ile ilgili www.brotherjuki.com yönetimi her türlü kullanım hakkına sahiptir. Bu doğrultuda, kendisine gelen bilgileri ilandan önce veya sonra, maddi ya da gayri maddi bir karşılıkla değerlendirme konusunda www.brotherjuki.com tam yetkilidir. Bülten bastırarak ilan bilgilerinin yazılı olarak dağıtılması da bu kapsamda değerlendirilir.

12. Hukuki uyuşmazlıklar için yetkili merci İstanbul mahkemeleridir.

13. İş bu sözleşme ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. Üyeler, üye olmak için başvurduklarında, Kullanıcılar da siteye giriş yapıp bilgilere eriştikleri andan itibaren sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.

14. İş bu sözleşme 14 maddeden oluşmuştur.